sklep@kelvintech.pl
ul. Pszenna 2a, 64-115 Wilkowice
BOK: 503 031 390
godziny pracy 8:00 - 16:00
części CO
chłodnictwo
kelvintech.de

O sklepie


Jesteśmy młodym zespołem, pełnym pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę. Charakteryzuje nas maksymalne skupienie na wyznaczonych celach oraz przekonanie o możliwości spełnienia wszelkich, nawet najtrudniejszych oczekiwań klientów. Wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z najważniejszymi producentami urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych. Duża liczba kontrahentów, zapewnia największy asortyment na rynku oraz gwarantuje pełne zaspokojenie potrzeb. Oferujemy produkty w najwyższej jakości i najniższej cenie. Dobrze zorganizowana logistyka, zapewnia szybką dostawę produktów do klienta.

Naszą misją jest zmiana jakości usług w sektorze HVAC i standardów nowoczesnej sprzedaży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy najbardziej intuicyjny i przyjazny system dokonywania zakupów w Internecie. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy.


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X