sklep@kelvintech.pl
ul. Pszenna 2a, 64-115 Wilkowice
BOK: 503 031 390
godziny pracy 8:00 - 16:00
części CO
chłodnictwo
kelvintech.de

Wybrany producent:SOCLA opiera swoją działalność na ośrodkach specjalistycznej wiedzy, które projektują, rozwijają i wytwarzają różne linie wyrobów:

  • Zakład SOCLA we Francji w pobliżu Chalon-sur-Saône w Burgundii specjalizuje się w urządzeniach bezpośredniego działania (z wykorzystaniem jedynie energii przepływającego płynu): zawory zwrotne, zawory antyskażeniowe, reduktory ciśnienia i zawory regulacyjne.
  • Zakład SOCLA w Méry, w Sabaudii, zawdzięcza swą renomę doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie produkcji przepustnic stosowanych powszechnie w niemal wszystkich instalacjach od wodociągowych przez ciepłownicze aż do przemysłowych.

Wszystkie zakłady produkcyjne SOCLA posiadają certyfikaty ISO 9001 i ISO 18001, co gwarantuje wysoki poziom oferowanych produktów i usług.

Oddziały dystrybucji SOCLA, rozmieszczone bezpośrednio na głównych światowych rynkach (Polska, Niemcy, Benelux, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania) zapewniają dostępność produktów SOCLA oraz doradztwo dla klientów ściśle dostosowane do lokalnych potrzeb i zastosowań.SOCLAFiltry
Filtry
Łączniki amortyzacyjne
Łączniki amortyzacyjne
Zawory antyskażeniowe
Zawory antyskażeniowe
Zawory zwrotne
Zawory zwrotne
Zawory redukcyjne
Zawory redukcyjne
Zawory odpowietrzające
Zawory odpowietrzająceStrona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X