sklep@kelvintech.pl
ul. Pszenna 2a, 64-115 Wilkowice
BOK: 503 031 390
godziny pracy 8:00 - 16:00
części CO
chłodnictwo
kelvintech.de

Kontakt

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o bezpośredni kontakt.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Od 2018 roku nasza firma znajduje się w nowoczesnym budynku biurowo-magazynowym zlokalizowanym w Wilkowicach k/Leszna. Dysponujemy dużą przestrzenią magazynową oraz posiadamy zapasy naszych produktów. Wszystkie produkty oznaczone symbolem "natychmiastowa wysyłka" wysyłamy w ciągu 24 godzin od daty przyjęcia i opłacenia zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym BOK pod numerem +48 503 031 390 lub mailowo pod adresem sklep@kelvintech.pl

NASZ ZESPÓŁ

mgr inż. Bartłomiej Musielak
Tel. +48 503 459 668

Ze sklepem kelvintech.pl jestem związany od początku jego działania. Oferuję swoją pomoc w zakresie automatyki budynkowej i armatury grzewczej oraz chłodniczej. Pomogę w doborze odpowiednich urządzeń, służę wsparciem technicznym. Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej.

Patrycja Owczarczyk
Tel. +48 503 459 644

W sklepie internetowym pracuję od ponad 2 lat. Oferuje Państwu swoją pomoc w zakresie potwierdzenia dostępności towarów oraz procesu realizacji zamówień. Zajmuje się również sprzedażą naszych towarów na marketplace'ach.

mgr Michał Kobylański
Tel. +48 511 731 326

Od prawie 15 lat zajmuje się sprzedażą urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Specjalizuje się w nagrzewnicach i osuszaczach powietrza. Oferuje Państwu swoją pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań oraz pełne wsparcie techniczne.

Formularz kontaktowy


imię i nazwisko:
e-mail:
telefon:
wiadomość:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: kelvintech.pl
 


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X