sklep@kelvintech.pl
ul. Pszenna 2a, 64-115 Wilkowice
503 031 390
godziny pracy 8:00 - 16:00
klimatyzaja
zaopatrzenie instalatorów
kelvintech.de
Clima-Te Decont
Preparat CLIMA-TE DECONT do dezynfekcji klimatyzacji (1 litr) + zestaw
Natychmiastowa wysyłka

Preparat CLIMA-TE DECONT do dezynfekcji klimatyzacji (1 litr) + zestaw

Cena:
netto: 600.00 PLN
brutto: 738.00 PLN
 

Kelvintech dostawa tylko 20 pln

produkt dostępny czas dostawy: do 48h
producent: Clima-Te Decont
kod produktu: CLIMA-TE DECONT 1 L + ZESTAW

Przy tym pakiecie oszczędzasz 41,06zł netto

1 sztuka preparatu CLIMA-TE Decont w opakowaniu o pojemności 1 litra wraz z zestawem do dezynfekcji.

CLIMA-TE skutecznie dezynfekuje i odgrzybia systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne m.in. w samochodach. Środek o charakterze:

  • wirusobójczym,
  • bakteriobójczym,
  • grzybobójczym.

▪ OPIS PRODUKTU

Formuła preparatu oparta na opatentowanym rozwiązaniu.

Sam preparat różni się zasadniczo od typowych produktów obecnych na rynku. Oferuje nową jakość. Jego przewagą oraz innowacyjnością jest wykorzystanie synergii działania skutecznych substancji biobójczych z długoterminowym działaniem aktywnych form srebra. Dzięki temu produkt ma szerokie spektrum działania (bakterie, grzyby oraz wirusy) i nie wymaga
wielogodzinnego wietrzenia po jego zastosowaniu (krótszy okres karencji). CLIMA-TE DECONT działa wielokierunkowo - nie tylko zabija istniejące mikroorganizmy ale i zapobiega ich rozwojowi. Jest to spowodowane zastosowaniem opatentowanego kompleksu polimerowo-srebrowego, który pozwala na wytworzenie aktywnej mikro powłoki stanowiącej barierę ochronną przed drobnoustrojami i ich formami przetrwalnikowymi. Formuła preparatu oparta jest na opatentowanym rozwiązaniu.

Powierzchnia chroniona przez ten kompleks jest cały czas aktywna wobec patogenów.

Zastosowanie tego kompleksu pozwala wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi dezynfekcjami instalacji. Ma to bezpośredni wpływ na rachunek ekonomiczny związany z użytkowaniem sprzętu i wyraźnie zmniejsza możliwość narażenia użytkowników na mikroorganizmy bytujące w systemach klimatyzacyjnych. Oprócz aspektów zdrowotnych, chroni elementy konstrukcyjne urządzeń przed korozją biologiczną spowodowaną negatywnym wpływem enzymów pochodzących od patogenów.

▪ SKUTECZNOŚĆ MIKROBIOLOGICZNA

Wyniki i podsumowanie badań laboratoryjnych:


< powiększ obraz w nowej karcie >

Atest PZH nr HK/B/1215/02/2014
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 5970/14

Zestaw do dezynfekcji CLIMA-TE Decont - wielozadaniowe urządzenie do dezynfekcji i odgrzybiania trudno dostępnych miejsc metodą „suchej mgły”.

▪ OPIS ZESTAWU DO ROZPYLANIA PŁYNU

Dezynfekcja i odgrzybianie za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły przy pomocy naszego zestawu, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami i szkodnikami. Drobna mgła z preparatu CLIMA-TE DECONT, ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępnie zakamarki pomieszczeń, urządzeń, czy zbiorników czyniąc zabieg niezwykle skutecznym.

Przeprowadzone po zabiegach dezynfekcji badania laboratoryjne (wymazy czystościowe), potwierdzają celowość zastosowania urządzenia w walce z grzybami, pleśniami, bakteriami i wirusami. „Sucha mgła” (średnia wielkość kropli około 10 μm, max. 50 μm) - czyli sposób rozpylenia preparatu biobójczego – w znacznym stopniu poprawia zasięg działania preparatu, a co za tym idzie obszar jego penetracji.

Urządzenie wyposażone jest w specjalną dyszę dyfuzyjną, rękojeść spustową oraz zbiornik o pojemności 500 ml, do którego należy nalać ciecz roboczą (preparat biobójczy). Urządzenie działa pod wpływem sprężonego powietrza, ciśnienie robocze ok. 0,3 MPa.

▪ ZALETY URZĄDZENIA

  • wytwornica „suchej mgły” to niezwykle skuteczny sposób dyfuzji czynnika biobójczego,
  • doskonała penetracja i skuteczność mgły dezynfekującej,
  • niskie zużycie środków dezynfekujących,
  • uniwersalność działania, urządzenie może służyć do dezynfekcji klimatyzacji, magazynków, zbiorników, pojemników, kanałów, elementów maszyn i urządzeń,
  • niewielka waga i gabaryty umożliwiające jego łatwe stosowanie,
  • dysze wykonane ze stali nierdzewnej – odporne na korozje chemiczną i uszkodzenia mechaniczne,
  • szybkozłącze do podłączenia przewodu ciśnieniowego w rękojeści.

< www.clima-te.pl >

Pozostałe produkty producenta w tej kategorii


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X