sklep@kelvintech.pl
ul. Pszenna 2a, 64-115 Wilkowice
503 031 390
godziny pracy 8:00 - 16:00
klimatyzaja
zaopatrzenie instalatorów
kelvintech.de
Clima-Te Decont
Preparat CLIMA-TE DECONT do dezynfekcji klimatyzacji
Natychmiastowa wysyłka

Preparat CLIMA-TE DECONT do dezynfekcji klimatyzacji

Cena:
netto: 300.00 PLN
brutto: 369.00 PLN
 

Kelvintech dostawa tylko 20 pln

produkt dostępny czas dostawy: do 48h
producent: Clima-Te Decont
kod produktu: CLIMA-TE DECONT 1 L

Preparat CLIMA-TE Decont w opakowaniu o pojemności 1 litra. Skutecznie dezynfekuje i odgrzybia systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne m.in. w samochodach. Środek o charakterze:

  • wirusobójczym,
  • bakteriobójczym,
  • grzybobójczym.

Polecamy również nasz ZESTAW DO APLIKACJI PREPARATU.

▪ OPIS PRODUKTU

Formuła preparatu oparta na opatentowanym rozwiązaniu.

Sam preparat różni się zasadniczo od typowych produktów obecnych na rynku. Oferuje nową jakość. Jego przewagą oraz innowacyjnością jest wykorzystanie synergii działania skutecznych substancji biobójczych z długoterminowym działaniem aktywnych form srebra. Dzięki temu produkt ma szerokie spektrum działania (bakterie, grzyby oraz wirusy) i nie wymaga
wielogodzinnego wietrzenia po jego zastosowaniu (krótszy okres karencji). CLIMA-TE DECONT działa wielokierunkowo - nie tylko zabija istniejące mikroorganizmy ale i zapobiega ich rozwojowi. Jest to spowodowane zastosowaniem opatentowanego kompleksu polimerowo-srebrowego, który pozwala na wytworzenie aktywnej mikro powłoki stanowiącej barierę ochronną przed drobnoustrojami i ich formami przetrwalnikowymi. Formuła preparatu oparta jest na opatentowanym rozwiązaniu.

Powierzchnia chroniona przez ten kompleks jest cały czas aktywna wobec patogenów.

Zastosowanie tego kompleksu pozwala wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi dezynfekcjami instalacji. Ma to bezpośredni wpływ na rachunek ekonomiczny związany z użytkowaniem sprzętu i wyraźnie zmniejsza możliwość narażenia użytkowników na mikroorganizmy bytujące w systemach klimatyzacyjnych. Oprócz aspektów zdrowotnych, chroni elementy konstrukcyjne urządzeń przed korozją biologiczną spowodowaną negatywnym wpływem enzymów pochodzących od patogenów.

▪ SKUTECZNOŚĆ MIKROBIOLOGICZNA

Wyniki i podsumowanie badań laboratoryjnych:


< powiększ obraz w nowej karcie >

Atest PZH nr HK/B/1215/02/2014
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 5970/14

< www.clima-te.pl >

Pozostałe produkty producenta w tej kategorii


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X